free from spots

Очищення схильної до акне шкіри

Золоті правила очищення схильної до акне шкіри

З усіх міфів про акне одного позбутися найважче: вугрі – гігієнічна проблема, і якщо добре очищувати й постійно скрабувати шкіру, вона знову сяятиме красою. Насправді, усе набагато складніше. Турбота про шкіру, схильну до акне, – це насамперед пошук балансу та використання правильних й ефективних засобів.

Очищуйте шкіру двічі на день

Хоча погана гігієна й не є причиною появи запалення, очищувати шкіру все ж таки варто. Така процедура усуває бруд, шкірний жир та мертві клітини, які можуть забити пори й створити ідеальні умови для розмноження бактерій.

Не використовуйте мило

Коли шкіра жирна й схильна до появи недосконалостей, дуже хочеться, щоб вона аж скрипіла від чистоти. Проте цього не варто робити: поверхнево-активні речовини в милі та деяких інших очищувальних засобах мають лужний показник рН і руйнують захисний бар'єр шкіри, що може спричинити появу подразнення та посилення вироблення себуму. Протилежне тому, що ви планували отримати!

Вибирайте міцелярну воду з м'якою формулою

Ніжна текстура, що не вимагає змивання, видаляє лише надлишок шкірного жиру та мертві клітини, залишаючи всі необхідні ліпіди. Деякі міцелярні води навіть містять активні компоненти для регулювання вироблення себуму, наприклад цинк. Подібний ефект мають й очищувальні серветки. Але перед використанням переконайтеся, що в складі відсутній спирт, – це допоможе уникнути подразнення шкіри.

Відмовтеся від агресивного механічного пілінгу

Коли у вас забиті пори, чорні цятки та прищі, скрабування шкіри може здаватися дієвою процедурою. Насправді ж відлущувальні часточки в багатьох продуктах подразнюють шкіру та сприяють потраплянню бактерій на пошкоджені ділянки.

Шукайте у складі цинк, саліцилову кислоту та LHA

Чим менше інгредієнтів містить ваш очищувальний засіб, тим краще. Так ви зменшите вірогідність почервоніння та подразнення шкіри. Проте у формулі має бути невелика кількість компонентів, які стануть вашими козирями у боротьбі з акне. Цинк регулює виробництво шкірного сала, а саліцилова кислота та LHA відповідають за швидкість відновлення клітин та очищення пор.

Ця стаття призначена лише як загальна інформація. Ви повинні звернутися за порадою до фахівця перед початком будь-якого лікування.

|||

Оберіть свою рутину догляду

Очищення

Дізнатися більше

Effaclar H крем-гель packshot from Effaclar , by La Roche-Posay
Догляд

Дізнатися більше

Дізнайся більше про длогляд за шкірою, що схильна до акне