free from spots

Понад 80% підлітків страждають від акне.

Ти не один!

f_banner_small_ffs-teenager.jpg (GettyImages)

Як захищати проблемну шкіру від УФ-променів?

Усі знають, що ультрафіолет негативно впливає на шкіру. Проте постійно ховатися від сонця неможливо. Якщо ваша шкіра схильна до акне, ви маєте бути ще обережнішими, оскільки ваш епідерміс більш чутливий, ніж у більшості. Сара Фуллер, старший спеціаліст з догляду за шкірою в клініці Beauty BeauSynergy, також наголошує на важливості використання сонцезахисного крему в період прийому ліків проти акне, адже деякі препарати підвищують чутливість епідермісу до світла. Захищати шкіру від УФ-випромінювання потрібно не лише влітку, а й протягом усього року. Ми дамо три прості поради, які допоможуть вберегти епідерміс від шкідливих променів сонця.

Ховайте шкіру

Найпростіший та найефективніший спосіб захистити шкіру від УФ-променів – уникати сонця. Тому придбайте капелюх та гуляйте по тіньовій стороні вулиці.

Користуйтеся сонцезахисним кремом з високим SPF щодня

Другий крок до ефективного захисту шкіри від ультрафіолету – використання сонцезахисного засобу з високим рівнем SPF (мінімум 30) протягом усього року. Важко позбутися звички застосовувати сонцезахисний крем лише на пляжі. Але сувора реальність полягає в тому, що сонце впливає на нашу шкіру будь-де й будь-коли. Сонцезахисний засіб потрібно використовувати кілька разів на день (ми рекомендуємо щогодини), щоб він залишався ефективним. Перед купівлею продукту поцікавтеся датою його виробництва, оскільки після трьох років деякі креми не діють.

Слідкуйте за своїм харчуванням

Ви також можете допомогти вашій шкірі зсередини. "Збалансована дієта, зокрема продукти, що містять антиоксиданти та вітаміни А, С і D, можуть підвищити захист шкіри від ультрафіолетових променів", – зазначає Сара Фуллер.

Ця стаття призначена лише як загальна інформація. Ви повинні звернутися за порадою до фахівця перед початком будь-якого лікування.

35006
|56965||

Дізнайтеся більше про наші засоби

EFFACLAR DUO (+)EFFACLAR DUO (+)
EFFACLAR DUO (+)
Інновація

EFFACLAR DUO (+)

Комплексний корегуючий засіб з антирецидивною дією для догляду за жирною, проблемною шкірою

Дізнатися більше

1за рекомендацією
дерматологів в Україні

Оберіть свою рутину догляду

Очищення

Дізнатися більше

Effaclar H крем-гель packshot from Effaclar , by La Roche-Posay
Догляд

Дізнатися більше

Дізнайся більше про длогляд за шкірою, що схильна до акне