free from spots

Понад 80% підлітків страждають від акне.

Ти не один!

f_banner_small_ffs-teenager.jpg (GettyImages)

Що таке гліцерин і чому він корисний для шкіри?

Цей компонент присутній у багатьох косметичних засобів догляду за шкірою та має довгий список переваг.

Що це?

Гліцерин – це солодкувата рідина без кольору та запаху, яка має надзвичайно високу температуру кипіння, а при заморожуванні набуває пастообразної текстури. Це також чудовий розчинник: безліч речовин розчиняється в гліцерині краще, ніж у воді та спирті. Найчастіше ця органічна сполука використовується у виробництві мила та фармацевтичних препаратів.

Що ви повинні знати про гліцерин?

Гліцерин має кілька властивостей, які роблять його чудовим засобом догляду за шкірою. Насамперед, це потужний зволожувач: він притягує та утримує вологу в епідермісі. Тому гліцерин використовують у косметичних продуктах для сухої шкіри й шкіри з акне, яка після інтенсивного лікування стала стягнутою та почала лущитися.

Що ще варто знати про гліцерин? Він гігроскопічний, тому здатний поглинати рідину. Гліцерин доглядає за сухими зонами епідермісу, абсорбуючи воду обсягом до 40% власної ваги. Ось чому шкіра залишається зволоженою та гладенькою.

Як ще гліцерин доглядає за шкірою?

Гліцерин – речовина з безліччю корисних властивостей. Він не лише зволожує шкіру, а й допомагає боротися зі слідами від акне.

Гліцерин сприяє отриманню більш рівного тону шкіри та зменшенню видимих шрамів від прищів. Усе завдяки його здатності ефективно видаляти омертвілі клітини, що дуже важливо для людей з проблемною шкірою. Досягається такий ефект внаслідок розщеплення білків. Запускаючи цей процес, гліцерин створює оптимальне середовище для появи нової здорової шкіри.

Відтепер, купуючи засоби з догляду за шкірою, ви обов'язково шукатимете гліцерин у складі продукту!

Ця стаття призначена лише як загальна інформація. Ви повинні звернутися за порадою до фахівця перед початком будь-якого лікування.

35006
|56965||

Дізнайтеся більше про наші засоби

EFFACLAR DUO (+)EFFACLAR DUO (+)
EFFACLAR DUO (+)
Інновація

EFFACLAR DUO (+)

Комплексний корегуючий засіб з антирецидивною дією для догляду за жирною, проблемною шкірою

Дізнатися більше

1за рекомендацією
дерматологів в Україні

Оберіть свою рутину догляду

Очищення

Дізнатися більше

Effaclar H крем-гель packshot from Effaclar , by La Roche-Posay
Догляд

Дізнатися більше

Дізнайся більше про длогляд за шкірою, що схильна до акне