free from spots

Понад 80% підлітків страждають від акне.

Ти не один!

f_banner_small_ffs-teenager.jpg (GettyImages)

Що таке бензоїл пероксид?

Чому бензоїл пероксид використовується для лікування акне?

Бензоїл пероксид включено до переліку основних лікарських засобів Світової організації охорони здоров'я. Він є популярним засобом для лікування акне та відбілювання шкіри. Завдяки своїм антибактеріальним та протизапальним властивостям, бензоїл пероксид було визнано препаратом, придатним для лікування акне.

Антисептичні характеристики перекису роблять його чудовим засобом для знищення бактерій на поверхні шкіри, а також для боротьби із вуграми та чорними цятками. Інша причина популярності пероксиду бензоїлу серед тих, хто страждає на вугрове висипання, полягає у можливості безпечно комбінувати його із засобами, що містять саліцилову кислоту. Це значний бонус для тих, хто шукає способи позбутися недоліків шкіри, адже вони можуть поєднувати різні лікарські засоби безпечно та ефективно.

Побічні ефекти

Побічні ефекти здебільшого проявляються легким печінням, свербежем, сухістю, лущенням та почервонінням шкіри. Та ці реакції звичні для тих, хто страждає на акне. Часто, намагаючись очистити шкіру, їм здається, що вони лише завдають їй додаткової шкоди. Якщо ви помітили більш серйозну реакцію організму, як погіршення дихання чи набряк, скоріше за все, у вас алергія на препарат. Тож слід негайно звернутися по допомогу до спеціаліста.

Бензоїл пероксид також застосовують для відбілювання зубів та висвітлення волосся. Застосовуючи препарат перед сном, будьте обережні, адже можете забруднити білизну.  Особливо уважними слід бути тим, хто застосовує крем для лікування вугрів на спині та грудях. Він може зіпсувати кольоровий одяг. Найбільш вразливою до пероксиду є бавовна. Тож намагайтеся тимчасово не носити білих бавовняних сорочок, або ж одягайте їх, пересвідчившись, що крем цілковито всотався шкірою.

Міфи

Чи правда, що пероксид бензоїл погіршує стан шкіри під час лікування?

Застосовуючи лікування гелем чи кремом із бензоїл пероксидом, важливо робити це правильно. Опирайтесь бажанню нанести якомога більше засобу на шкіру, це лише погіршить її стан. Швидкість лікування прищів не збільшиться пропорційно збільшенню кількості засобу. Якщо ви застосовуєте забагато крему чи гелю, шкіра може стати надмірно сухою та почати лущитися. А деякі пацієнти навіть повідомляли, що помітили ознаки завчасного старіння.

Чи погіршиться стан шкіри після припинення застосування засобіав з бензоїл пероксидом?

Якщо ваша шкіра звикне до препарату, то припинення його використання може спричинити погіршення ситуації. Тому важливо застосовувати підхід "часто і малими дозами", щоб не погіршити стан шкіри і запобігти її залежності від бензоїл пероксиду. Застосування лікування раз на день у незначних кількостях має бути достатньо, аби покращити стан прищів.

Тож якщо ви використовуєте бензоїл пероксид у поєднанні з іншим лікуванням, до складу котрого входить саліцилова кислота, зменшіть його дозу, аби гарантувати позитивний та безпечний результат!

Ця стаття призначена лише як загальна інформація. Ви повинні звернутися за порадою до фахівця перед початком будь-якого лікування.

35006
|56965||

Дізнайтеся більше про наші засоби

EFFACLAR DUO (+)EFFACLAR DUO (+)
EFFACLAR DUO (+)
Інновація

EFFACLAR DUO (+)

Комплексний корегуючий засіб з антирецидивною дією для догляду за жирною, проблемною шкірою

Дізнатися більше

1за рекомендацією
дерматологів в Україні

Оберіть свою рутину догляду

Очищення

Дізнатися більше

Effaclar H крем-гель packshot from Effaclar , by La Roche-Posay
Догляд

Дізнатися більше

Дізнайся більше про длогляд за шкірою, що схильна до акне