free from spots

Понад 80% підлітків страждають від акне.

Ти не один!

\\SRV-PUBLIC-2015\Applications\Site-LRP-Inter-V4\Maquettes\online\includeV4\images-dyn\freefromspots2\

Чому для позбавлення від акне потрібно так багато часу?

На жаль, рецепту швидкого позбавлення від акне не існує. Як би ми не хотіли та як не намагалися, ця проблема не зникне за одну мить. Процедури потрібно проводити кілька місяців, а креми застосовувати тижнями, перш ніж побачити хоч якийсь результат. Тож чому для усунення акне потрібно так багато часу?

Ми не шукаємо причину

Важливо зрозуміти, що поява акне викликана низкою факторів. Але на відміну від інших захворювань шкіри, важко точно встановити, що саме стало причиною утворення прищів та чорних цяток.

Харчування, спосіб життя, гормональний дисбаланс, надмірне вироблення шкірного сала та шкідливі звички – класичні фактори появи акне. Щойно ми встановимо корінь проблеми, можна почати розробку плану лікування. Проте скорочення списку процедур та препаратів вимагає певного часу.

Заведіть щоденник, щоб швидше визначити, що саме спричиняє появу прищів. Записуйте, коли стан шкіри погіршився, що ви робили, їли, які засоби використовували. Це чудовий спосіб дізнатися, що ж насправді завдає шкоди або, навпаки, допомагає вашій шкірі. Встановлення першопричини – ось, що допоможе вам прискорити лікування.

Ми неправильно доглядаємо за шкірою

Навіть вірно визначивши причину появи акне, ми можемо використовувати неправильні процедури та засоби, що погіршить стан епідермісу. Існують різні типи акне, і кожен вимагає індивідуального методу лікування. Якщо ви помітили, що після початку лікування на шкірі з’явилося запалення, краще припинити догляд та звернутися до лікаря. Лише після консультації фахівця ви можете бути впевненими, що не завдасте шкоди своїй шкірі.

Ми очікуємо, що існують ліки проти акне

Неприємний сюрприз: спеціальних ліків проти акне не існує. Ця думка може змусити вас почуватися безсильними. Проте дотримання плану догляду за шкірою від дерматолога – безумовно, правильний шлях вирішення проблеми.

Ця стаття призначена лише як загальна інформація. Ви повинні звернутися за порадою до фахівця перед початком будь-якого лікування.

35006
|56965||

Дізнайтеся більше про наші засоби

EFFACLAR DUO (+)EFFACLAR DUO (+)
EFFACLAR DUO (+)
Інновація

EFFACLAR DUO (+)

Комплексний корегуючий засіб з антирецидивною дією для догляду за жирною, проблемною шкірою

Дізнатися більше

1за рекомендацією
дерматологів в Україні

Оберіть свою рутину догляду

Очищення

Дізнатися більше

Effaclar H крем-гель packshot from Effaclar , by La Roche-Posay
Догляд

Дізнатися більше

Дізнайся більше про длогляд за шкірою, що схильна до акне