free from spots

Понад 80% підлітків страждають від акне.

Ти не один!

f_banner_small_ffs-teenager.jpg (GettyImages)

Рішення та препарати для лікування акне

Коли йдеться про шкіру, схильну до акне, усіх цікавить лише одне питання: як позбутися вугрових висипань швидко? Наш консультант, доктор Філіп Больє, ділиться своїми експертними порадами щодо того, як зупинити акне та очистити шкіру.

Чудодійне зцілення від акне? Дотримуйтесь схеми свого лікування

Найшвидші способи позбутися акне: які вони?

Чимало пацієнтів приходять до клініки у пошуках миттєвого рішення своєї проблеми, і я цілковито розумію їхнє прагнення діяти швидко. Насправді, щоб побачити результат, потрібні місяці, а не години. А послідовність дій - ключ до очищення шкіри.

Проте лише 30-50% пацієнтів дотримуються схеми лікування. Вони спершу налаштовані рішуче, а згодом зневірюються, коли не отримують бажаного результату за одну ніч. Так акне й здобуває перемогу.

Якій зброї проти недоліків шкіри віддають перевагу дерматологи?

"У лікарів є цілий арсенал ефективних медпрепаратів, дерматокосметики та медикаментів за рецептом, дозу котрих необхідно коригувати залежно від ступеня важкості ураження акне.

Для легкого стану (кілька чорних цяток та незначні запалення, які уразили менш ніж 50% ділянки шкіри обличчя) рекомендується застосовувати дерматокосметику та/або продукти на основі бензоїлпероксиду. Або ж засоби, що включають ретиноїди, наприклад, адапалін. Вони ефективно очищують пори.

Для акне середньої та складної важкості (комедони, запалення та, часом, нарости, що вкривають більш ніж половину обличчя) я поєдную те саме місцеве лікування із пероральним антибіотиком, наприклад, доксицикліном, аби знищити бактерії, котрі є збудниками запалень.

Для дуже важкої форми акне (уражено все обличчя, є цисти та нарости) я призначаю дуже сильний препарат - ізотретиноїн. Його дія спрямована на регуляцію синтезу шкірного сала у самому корені проблеми. Однак це лікування надто сильне і може причинити низку побічних ефектів. Призначати його потрібно дуже обережно.

Ви кажете, що терпіння - запорука успіху. Проте чи можемо ми щось зробити, аби прискорити результат?

Я завжди рекомендую пацієнтам поєднувати призначене лікування із розумними дерматокосметичними засобами. Обирайте засоби для вмивання, котрі мають нейтральний рН, не містять мила, а для зволоження - нежирні креми.

Щодо декоративної косметики, то віддайте перевагу некомедогенним формулам, котрі не будуть забивати пори. Не робіть помилок - призначене лікування справді можна зробити більш ефективним, якщо застосовувати прогресивні розробки у галузі дерматокосметики.

Ця стаття призначена лише як загальна інформація. Ви повинні звернутися за порадою до фахівця перед початком будь-якого лікування.

35006
|56965||

Дізнайтеся більше про наші засоби

EFFACLAR DUO (+)EFFACLAR DUO (+)
EFFACLAR DUO (+)
Інновація

EFFACLAR DUO (+)

Комплексний корегуючий засіб з антирецидивною дією для догляду за жирною, проблемною шкірою

Дізнатися більше

1за рекомендацією
дерматологів в Україні

Оберіть свою рутину догляду

Очищення

Дізнатися більше

Effaclar H крем-гель packshot from Effaclar , by La Roche-Posay
Догляд

Дізнатися більше

Дізнайся більше про длогляд за шкірою, що схильна до акне