free from spots

Понад 80% підлітків страждають від акне.

Ти не один!

f_banner_small_ffs-teenager.jpg (GettyImages)

Прищі: давити чи ні – ось питання!

Уявіть ситуацію. Сьогодні – найважливіший день у вашому житті. Ви прямуєте до ванної кімнати, аж ось щось впадає вам в око. Це він – червоний, пухкенький, на кінчику носа, так і проситься, щоб його видавили...

Ваша перша думка? Знищити непроханого гостя вщент! А що б сказали на це дерматологи? Їхнє гасло «Геть руки від прищів!» не змінюється десятиріччями. Чому впиватися гострими нігтями в соковитий прищ – заборонена тактика боротьби з акне? Ми запитали про це в лікаря-дерматолога Філіпа Больє: «Я завжди рекомендую пацієнтам протистояти бажанню видавити прищ. На перший погляд, видавлювання прищиків може здатися швидким та простим шляхом усунення проблеми. Та насправді ви лише погіршите ситуацію».

І ось чому. Видавлюючи прищик, ви буквально розриваєте шкіру. Така дія здатна посилити запалення та викликати появу вугрів. Ви також можете спричинити розповсюдження інфекції – як уже наявної, так й отриманої з-під нігтів.

«Правда в тому, що видавлювання прищів – згубна звичка, від якої краще відмовитися».

Тож який висновок? Щоб отримати гарний результат, потрібно лише трохи сили волі й терпіння. І пам'ятайте: в аптеці поблизу є цілий арсенал засобів для боротьби з акне, тому ви можете взяти ситуацію у свої руки – як у переносному, так і в буквальному значенні.

Ця стаття призначена лише як загальна інформація. Ви повинні звернутися за порадою до фахівця перед початком будь-якого лікування.

35006
|56965||

Дізнайтеся більше про наші засоби

EFFACLAR DUO (+)EFFACLAR DUO (+)
EFFACLAR DUO (+)
Інновація

EFFACLAR DUO (+)

Комплексний корегуючий засіб з антирецидивною дією для догляду за жирною, проблемною шкірою

Дізнатися більше

1за рекомендацією
дерматологів в Україні

Оберіть свою рутину догляду

Очищення

Дізнатися більше

Effaclar H крем-гель packshot from Effaclar , by La Roche-Posay
Догляд

Дізнатися більше

Дізнайся більше про длогляд за шкірою, що схильна до акне