free from spots

Понад 80% підлітків страждають від акне.

Ти не один!

\\SRV-PUBLIC-2015\Applications\Site-LRP-Inter-V4\Maquettes\online\includeV4\images-dyn\freefromspots2\

Побічні ефекти поверхневого лікування вугрів

Печіння, почервоніння, лущення та навіть носові кровотечі… іноді лікування спричиняє більше страждань, ніж сама хвороба. Щоб захистити і шкіру, і душевну рівновагу, ознайомтеся з нашим списком найпопулярніших способів лікування акне та побічними ефектами. А також з нашими порадами, як їх уникнути.

ЯК ЛІКУВАТИ АКНЕ: ТОП МЕДПРЕПАРАТІВ ТА ПОБІЧНІ ЕФЕКТИ

1 - Засоби місцевого застосування

Продукти, що містять бензоїлпероксид чи ретиноїди

Основні відомості:

Засоби місцевого застосування (видаються за рецептом чи без нього), які ви наносите на свою шкіру. Вони - ваші основні союзники у боротьбі з прищами. Бензоїлпероксид вбиває P.Acnes - бактерії, які викликають запалення, а також зменшує почервоніння та відлущує відмерлі клітини шкіри. Ретиноїди - це група похідних вітаміну А, що демонструє чудові результати в боротьбі з недоліками. Завдання ретиноїдів - усунути поверхневі клітини, які закупорюють пори.

Погані новини:

Таке лікування може пошкодити шкіру. Почервоніння, печіння, відчуття стягнутості та шорсткості - основні наслідки застосування таких препаратів. Окрім того, вони підвищують чутливість шкіри.

Що робити:

Не панікуйте, якщо неприємні відчуття з'явилися після першого застосування. Ваша шкіра має звикнути до нового лікування. Якщо дискомфорт не зникає, спробуйте менш концентрований засіб. Наприклад, розведіть його, додавши нежирний зволожувальний крем, або просто зробіть більші інтервали між процедурами.

2 - Засоби з антибіотиками

Основні відомості:

Коли місцевого лікування недостатньо, лікарі призначають пероральні антибіотики, зокрема доксициклін і його варіації для зовнішнього застосування, щоб зменшити кількість бактерій-збудників запалення.

Погані новини:

Пероральні антибіотики, зокрема доксициклін, роблять шкіру чутливішою до сонячного випромінювання. Це означає, що навіть незначний вплив ультрафіолету може надати вашій шкірі не надто привабливого відтінку омара! Інша проблема з антибіотиками полягає в тому, що з часом бактерії еволюціонують, стають нечутливими до препарату й лікування втрачає ефективність.

Що робити:

Переконайтеся, що ви добре захищаєте шкіру за допомогою крему з високим фактором SPF. Оберіть засіб з легкою, нежирною та некомедогенною формулою. А ваш лікар обмежить прийом антибіотиків, щоб уникнути розвитку резистентності до нього у бактерій.

3 - Інтенсивне лікування акне молекулою ізотретиноїна

Основні відомості:

Ізотретиноїн - на сьогодні це найдієвіший медпрепарат проти акне. Засіб продається лише за рецептом, висушує нариви глибоко у їхньому корені, усуває надлишковий синтез себуму. У більшості випадків препарат ефективно лікує вугрове висипання.

Погані новини:

Це рішення - крайній захід. Пацієнтам, які його застосовують, доводиться постійно робити аналіз крові для відстежування реакції організму на лікування. Побічні ефекти проявляються підвищеною сухістю шкіри, губ, слизових оболонок носа. Також прийом препарату може викликати закладеність носа та навіть носові кровотечі, спричинити фотосенсибілізацію (коли шкіра стає дуже чутливою до сонячного випромінювання).

Що робити:

Якщо ви приймаєте ізотретиноїн, інтенсивно зволожуйте шкіру, застосовуючи живильні креми з високим сонцезахисним фільтром. Обирайте жирні бальзами для губ, розроблені спеціально для дуже сухої шкіри, а також використовуйте термальну воду, щоб пом'якшити дерму.


* Переконайтеся, що ви захищаєте вашу шкіру від UVA та UVB випромінювання.

Ця стаття призначена лише як загальна інформація. Ви повинні звернутися за порадою до фахівця перед початком будь-якого лікування.

35006
|56965||

Дізнайтеся більше про наші засоби

EFFACLAR DUO (+)EFFACLAR DUO (+)
EFFACLAR DUO (+)
Інновація

EFFACLAR DUO (+)

Комплексний корегуючий засіб з антирецидивною дією для догляду за жирною, проблемною шкірою

Дізнатися більше

1за рекомендацією
дерматологів в Україні

Оберіть свою рутину догляду

Очищення

Дізнатися більше

Effaclar H крем-гель packshot from Effaclar , by La Roche-Posay
Догляд

Дізнатися більше

Дізнайся більше про длогляд за шкірою, що схильна до акне