free from spots

Понад 80% підлітків страждають від акне.

Ти не один!

f_banner_small_ffs-teenager.jpg (GettyImages)

Найкращі суперфуди для здоров'я шкіри

Які продукти покращують стан шкіри?

Живлення шкіри зовні

Імовірно, ви чули про суперфуди. Цей термін застосовується до продуктів, які вважаються найефективнішими у догляді за тілом людини. Дивно, але попри те, що переваги суперфудів давно задукоментовані, вони отримали популярність лише нещодавно. Сьогодні вже нікого не здивує капуста замість картопляних чипсів й кокосова вода замість коли.

Які продукти покращать стан моєї шкіри?

Ніколи не чули про дієту для шкіри? Суперфуди мають стати обов'язковою частиною вашого меню!

«Суперфуд» – слово, що вперше з’явилося на сайтах здоров'я як опис продуктів з неймовірною концентрацією корисних властивостей. Суперфуди містять збалансовану кількість антиоксидантів, мінералів і вітамінів. Антиоксиданти захищають клітини від пошкоджень, запобігають появі захворювань. Вітаміни зміцнюють серцево-судинну систему й кістки, підвищують імунітет.

Понаднормове вироблення клітин і шкірного сала здатне заблокувати пори, тому забезпечте організм оптимальною кількістю вітаміну А. Чудове джерело вітаміну А – морква. Вона запобігає накопиченню мертвих клітин у зовнішньому шарі епідермісу та мінімізує прояви чорних цяток. Ще один суперфуд, що містить вітамін А й додатково вітамін С для нормального росту та відновлення клітин, – крес-салат.

Які продукти покращать моє здоров'я?

Мабуть, найтрендовіший суперфуд на сьогодні, кале містить фітонутрієнти, що підвищують захисні функції організму. Ще один суперпродукт – лосось. У його складі – Омега-3 жирні кислоти, які організм людини не може виробляти самостійно та які сприяють гнучкості суглобів. А для тих, хто хоче отримати корисний сніданок й водночас скоротити кількість калорій, ми рекомендуємо ввести у раціон яйця. Вони містять приблизно 6 грамів білка й усього 72 калорії. Окрім того, це неймовірно універсальна їжа, яку легко додати до повсякденного меню.

На відміну від багатьох фруктів, які, як відомо, є високовуглеводними, авокадо може похвалитися значним вмістом корисних жирів (так, жири можуть бути корисними!). Також плоди містять 20 різних мінералів і вітамінів, зокрема вітаміни K, C та E. Додаткова перевага авокадо – відсутність холестерину.

Суперфуди допоможуть вам відчути себе неймовірно як внутрішньо, так і зовні. Комбінуйте з іншими продуктами й засобами для зміцнення здоров’я та покращення стану шкіри.

Ця стаття призначена лише як загальна інформація. Ви повинні звернутися за порадою до фахівця перед початком будь-якого лікування.

35006
|56965||

Дізнайтеся більше про наші засоби

EFFACLAR DUO (+)EFFACLAR DUO (+)
EFFACLAR DUO (+)
Інновація

EFFACLAR DUO (+)

Комплексний корегуючий засіб з антирецидивною дією для догляду за жирною, проблемною шкірою

Дізнатися більше

1за рекомендацією
дерматологів в Україні

Оберіть свою рутину догляду

Очищення

Дізнатися більше

Effaclar H крем-гель packshot from Effaclar , by La Roche-Posay
Догляд

Дізнатися більше

Дізнайся більше про длогляд за шкірою, що схильна до акне