free from spots

Понад 80% підлітків страждають від акне.

Ти не один!

\\SRV-PUBLIC-2015\Applications\Site-LRP-Inter-V4\Maquettes\online\includeV4\images-dyn\freefromspots2\

Контрацепція й акне

Контроль за народжуваністю, контроль жирності шкіри та контроль ризику. Реальна дія протизаплідної таблетки.

Протизаплідна таблетка. Ця маленька суперстар наче Бейонсе, Пінк чи Адель у світі медичних препаратів. І неважко зрозуміти чому. Окрім ефективного захисту від небажаної вагітності, вона дарує й додаткові переваги, зокрема позбавлення від гормонального акне. Як це працює?

Як пероральні контрацептиви усувають акне?

Одна з причин появи акне – гормональний дисбаланс. Тестостерон (так, у дівчат він теж є) й інші подібні гормони змушують шкіру виробляти більше себуму, що сприяє появі нових прищів. Естроген у складі протизаплідних таблеток нейтралізує цей ефект, зменшуючи появу гормонального акне.

Препарат Діане-35 ще ефективніший, оскільки містить естроген та ципротерону ацетат. Разом вони протидіють андрогенам, зменшуючи вироблення шкірного сала та підтримуючи пори в нормальному стані.

Чому вам варто замінити протизаплідні таблетки?

Існує чотири покоління пероральних контрацептивів. Нещодавно вчені з'ясували, що таблетки другого покоління насправді безпечніші, ніж сучасні аналоги. Зокрема, ризик появи ТГВ (тромбозу глибоких вен) нижчий. Тому лікарі радять бути обережними й віддати перевагу протизаплідним таблеткам другого покоління.

Як зміна препарату позначиться на моїй шкірі?

Сучасні протизаплідні таблетки, зокрема Dianette, сильніші, ніж контрацептиви другого покоління. Тому після заміни препарату існує вірогідність виникнення абстинентного синдрому.

Проте, якщо замість перорального контрацептива третього або четвертого покоління ви виберете безпечніший препарат другого покоління, то нічого не втратите. Адже немає наукового підтвердження, що таблетки останніх поколінь кращі для шкіри, ніж їхні попередники.

Яка альтернатива протизаплідним таблеткам?

Якщо з якихось причин ви не можете приймати протизаплідні таблетки, проконсультуйтеся зі своїм лікарем щодо альтернативної стратегії боротьби з акне. Також ви можете ознайомитися з нашими порадами з догляду за проблемною шкірою.

Ця стаття призначена лише як загальна інформація. Ви повинні звернутися за порадою до фахівця перед початком будь-якого лікування.

35006
|56965||

Дізнайтеся більше про наші засоби

EFFACLAR DUO (+)EFFACLAR DUO (+)
EFFACLAR DUO (+)
Інновація

EFFACLAR DUO (+)

Комплексний корегуючий засіб з антирецидивною дією для догляду за жирною, проблемною шкірою

Дізнатися більше

1за рекомендацією
дерматологів в Україні

Оберіть свою рутину догляду

Очищення

Дізнатися більше

Effaclar H крем-гель packshot from Effaclar , by La Roche-Posay
Догляд

Дізнатися більше

Дізнайся більше про длогляд за шкірою, що схильна до акне