free from spots

Понад 80% підлітків страждають від акне.

Ти не один!

f_banner_small_ffs-teenager.jpg (GettyImages)

Коли зникнуть мої прищі?

Висипання на обличчі та тілі - справжні вбивці самооцінки. Не дивно, що найчастіше запитання, яке ставлять дерматологам, стосується тривалості вугрових висипань. Ми звернулися до доктора Філіпа Больє, щоб отримати професійний погляд на проблему.

"Пацієнти відчайдушно хочуть знати, коли зникнуть їхні прищі", - пояснює він.  "Найчастіше від акне страждає молодь. Хвороба вражає приблизно 80% підлітків та 40% дорослих. Якщо її не лікувати, вона може непокоїти протягом кількох років [1]." 

Доктор Філіп Больє також зазначає: іноді від акне продовжують страждати й у дорослому віці. Здебільшого це стосується жінок. "Акне - проблема не лише підліткова. Близько третини дорослих жінок страждають від висипань протягом тривалого часу. Часто висипання пов'язані з менструальним циклом. Навіть малюки іноді мають акне." 

1Ann Dermatol Venereol. 2010 Nov;137 Suppl 2:S49-51. doi: 10.1016/S0151-9638(10)70024-7. Recent data on epidemiology of acne. Dréno B.

Ця стаття призначена лише як загальна інформація. Ви повинні звернутися за порадою до фахівця перед початком будь-якого лікування.

35006
|56965||

Дізнайтеся більше про наші засоби

EFFACLAR DUO (+)EFFACLAR DUO (+)
EFFACLAR DUO (+)
Інновація

EFFACLAR DUO (+)

Комплексний корегуючий засіб з антирецидивною дією для догляду за жирною, проблемною шкірою

Дізнатися більше

1за рекомендацією
дерматологів в Україні

Оберіть свою рутину догляду

Очищення

Дізнатися більше

Effaclar H крем-гель packshot from Effaclar , by La Roche-Posay
Догляд

Дізнатися більше

Дізнайся більше про длогляд за шкірою, що схильна до акне