free from spots

Понад 80% підлітків страждають від акне.

Ти не один!

\\SRV-PUBLIC-2015\Applications\Site-LRP-Inter-V4\Maquettes\online\includeV4\images-dyn\freefromspots2\

Депресія від акне: погляд у минуле

Психологічний ефект на людину від появи акне часто не враховується, навіть якщо наслідки виявляються руйнівними. Ми захотіли дізнатися, як багато власників проблемної шкіри страждає від почуття депресії та чи існує рішення цієї проблеми. Відповіді шукали в British Skin Foundation (BSF), благодійній організації, яка фінансує дослідження захворювань шкіри.

Акне та впевненість у собі

Нещодавно організація BSF провела онлайн-опитування, де попросила вказати три речі, на які негативно вплинула наявність недосконалостей. 70% респондентів зазначили, що найсерйознішою проблемою стала невпевненість у собі, 42% відмітили, що це позначилося на їхній роботі, і більш ніж половина (56%) сказала, що однією з найбільших труднощів стала дружба. З результатів цього опитування можна зробити висновок: акне здатне призвести до розвитку соціофобії, тривожності, депресії та навіть гірших наслідків.

1 з 6 підлітків завдав собі шкоди через акне

Згідно з дослідженням, опублікованим BSF (2012), психологічний вплив від появи акне може бути надзвичайно серйозним. Але про це часто забувають, що призводить до самоізоляції пацієнтів. "Люди, які страждають від акне та інших захворювань шкіри, нерідко занепадають духом. Вони втрачають впевненість у собі та мають низьку самооцінку", – зазначає в своєму прес-релізі доктор Бав Шергіл, представник Британського фонду шкіри. "Занадто часто вплив захворювання шкіри недооцінюється, і це дослідження, на мій погляд, допоможе привернути увагу до такого факту".

Згідно з опитуванням, одна людина з шести (16%), яка мала проблемну шкіру, намагалася завдати собі шкоди. Деякі з учасників дослідження зізналися, що вчиняли спробу самогубства, інші ж заявили, що вони коли-небудь думали про суїцид. Однак надія є, і знайти правильне лікування – перший крок до чистої шкіри та позитивного мислення.

Від акне можна позбавитися

Щоб попередити появу психологічних проблем, варто вчасно почати лікування акне. "Існує кілька типів лікування проблемної шкіри. Найчастіше це класичні процедури, а також прийом пероральних антибіотиків, протизаплідних таблеток і капсул з ізотретиноїном залежно від рівня вираженості проблеми", – зазначає Метью Гесс, спеціаліст з комунікацій Британської асоціації дерматологів, провідний консультант з найкращої дерматологічної практики.

Ця стаття призначена лише як загальна інформація. Ви повинні звернутися за порадою до фахівця перед початком будь-якого лікування.

35006
|56965||

Дізнайтеся більше про наші засоби

EFFACLAR DUO (+)EFFACLAR DUO (+)
EFFACLAR DUO (+)
Інновація

EFFACLAR DUO (+)

Комплексний корегуючий засіб з антирецидивною дією для догляду за жирною, проблемною шкірою

Дізнатися більше

1за рекомендацією
дерматологів в Україні

Оберіть свою рутину догляду

Очищення

Дізнатися більше

Effaclar H крем-гель packshot from Effaclar , by La Roche-Posay
Догляд

Дізнатися більше

Дізнайся більше про длогляд за шкірою, що схильна до акне