free from spots

Понад 80% підлітків страждають від акне.

Ти не один!

\\SRV-PUBLIC-2015\Applications\Site-LRP-Inter-V4\Maquettes\online\includeV4\images-dyn\freefromspots2\

Висипання у важливий для мене день. Що робити?

Людський розум подібний до суперкомп'ютера. Лише кількох секунд нам достатньо, аби просканувати обличчя співбесідника та зробити всі висновки про особу. Перше враження справді має значення.

Що саме шкодить нам створити перше враження про себе? З цього приводу можна дискутувати. Одне знаємо точно, акне - поганий союзник у цій справі. Висипання може підірвати віру у себе та занизити самооцінку, перетворивши впевнену у собі людину на закомплексовану особу. Правда у тому, що неконтрольовані висипання мають здатність з'являтися у найбільш невдалий момент і псувати найкращі моменти нашого життя.

Візьміть. до прикладу, талановиту студентку. Вона молода, особлива та цілеспрямована. Вона поклала роки на те, аби створити собі бездоганне резюме. Це її мить слави. Усе в ній має говорити про наявність потенціалу. І, зрештою, у той самий довгоочікуваний момент вирішальної співбесіди в її голові лише одна думка: "прищі"...

Або подумайте про симпатичного хлопця, який готується до зворушливого моменту у своєму житті. Хіпстерська борода, стиль. Він зробив все, аби перше враження від зустрічі із ним асоціювалося зі словом "підходить!". Однак на його обличчі застигла єдина думка: "висипання"...

Якщо акне - головний ворог позитивного першого враження, то його опонент має бути ще сильнішим. Впевненість у собі - почуття заразне, та, часом, йому потрібен додатковий імпульс. І знайти його можна у вашій ванній кімнаті! Тональний крем із натуральними пігментами миттєво вирівняє тон обличчя, тоді як його активні компоненти працюватимуть над усуненням проблеми у довгостроковій перспективі. Тож навіть брутальні хлопці можуть маскувати свої недоліки!

Спробуйте затонувати свої недоліки у важливий день і справити таке перше враження, на яке ви заслуговуєте!

Ця стаття призначена лише як загальна інформація. Ви повинні звернутися за порадою до фахівця перед початком будь-якого лікування.

35006
|56965||

Дізнайтеся більше про наші засоби

EFFACLAR DUO (+)EFFACLAR DUO (+)
EFFACLAR DUO (+)
Інновація

EFFACLAR DUO (+)

Комплексний корегуючий засіб з антирецидивною дією для догляду за жирною, проблемною шкірою

Дізнатися більше

1за рекомендацією
дерматологів в Україні

Оберіть свою рутину догляду

Очищення

Дізнатися більше

Effaclar H крем-гель packshot from Effaclar , by La Roche-Posay
Догляд

Дізнатися більше

Дізнайся більше про длогляд за шкірою, що схильна до акне