free from spots

Понад третина дорослих жінок страждають на акне, спричинене гормональним дисбалансом.

Ти не одна!

\\SRV-PUBLIC-2015\Applications\Site-LRP-Inter-V4\Maquettes\online\includeV4\images-dyn\freefromspots2

Чому важливо очищувати проблемну шкіру перед сном?

Усім нам відомо, що потрібно очищувати обличчя перед сном. Але час від часу ми лягаємо в ліжко, так і не зробивши цього. Проте така процедура надважлива для власників шкіри, схильної до появи акне. Не забувайте виконувати її щовечора, щоб видалити залишки косметики, надлишок себуму та забруднення.

Чому важливо очищувати проблемну шкіру перед сном?

Шкіра самовідновлюється під час сну, а косметичні засоби допомагають прискорити цей процес. Але якщо не вдасться правильно очистити шкіру, пори залишаться заблокованими, а поверхня епідермісу – жирною та блискучою від надлишку себуму. Це призведе до утворення нових прищів та чорних цяток і сповільнення регенерації шкіри. Як результат: прискорення появи видимих ознак старіння.

Як зупинити утворення недосконалостей за допомогою вечірнього очищення шкіри?

Правильне вмивання перед сном допомагає боротися із надлишком себуму, мінімізуючи шанс появи нових недосконалостей. Це особливо важливо для шкіри, схильної до акне, оскільки така процедура сприяє очищенню шкіри від  бактерій. 

Власники жирної шкіри, схильної до появи недосконалостей, повинні вибрати зволожуючий крем з надлегкою водянистою текстурою, щоб уникнути загострення проблеми. Проте, якщо у вас нормальна / комбінована шкіра, можна використовувати засіб з більш щільною текстурою – просто застосовуйте його в помірних кількостях!

Який продукт використовувати після очищення?

Завжди після очищення використовуйте зволожуючий крем, щоб гарантувати, що ваша шкіра не стане пересушеною. Якщо у вас проблемна шкіра, зверніть увагу на зволожуючий засіб з розумною концентрацією саліцилової та LHA кислот. Їх відлущуючі властивості допоможуть зробити шкіру чистою та гладенькою. Переконайтеся, що ваш зволожуючий засіб містить гліцерин, - цей компонент важливий для гідратації. Якщо ви користуєтеся кремами для боротьби з акне, застосовуйте їх ввечері після очищення та зволоження, щоб отримати максимальний ефект.

Ретинол - активний компонент для лікування недосконалостей. Він здійснює кератолітичну дію: видаляє омертвілі клітини з поверхні шкіри та розблоковує пори. Це прискорює процес відновлення шкіри, допомагаючи боротися із симптомами акне. Пам’ятайте, що мине ще багато часу, перш ніж вечірнє застосування ретинолу допоможе запобігти денному утворенню прищів і чорних цяток. Та не забувайте щодня використовувати сонцезахисний засіб - нові клітини вразливі до впливу ультрафіолету.

Ця стаття призначена лише як загальна інформація. Перед тим, як змінити режим харчування й фізичного навантаження або розпочати курс лікування, проконсультуйтеся з лікарем.

Ця стаття призначена лише як загальна інформація. Ви повинні звернутися за порадою до фахівця перед початком будь-якого лікування.

35005
|56965||

Дізнайтеся більше про наші засоби

EFFACLAR DUO (+)EFFACLAR DUO (+)
EFFACLAR DUO (+)
Інновація

EFFACLAR DUO (+)

Комплексний корегуючий засіб з антирецидивною дією для догляду за жирною, проблемною шкірою

Дізнатися більше

1за рекомендацією
дерматологів в Україні

Оберіть свою рутину догляду

Очищення

Дізнатися більше

Effaclar H крем-гель packshot from Effaclar , by La Roche-Posay
Догляд

Дізнатися більше

Дізнайся більше про длогляд за шкірою, що схильна до акне