free from spots

Понад третина дорослих жінок страждають на акне, спричинене гормональним дисбалансом.

Ти не одна!

FFS MAG PLATFORM WOMEN: Main banner small (GettyImages-488337211)

Коли акне не проходить після підліткового віку - це складно: історія Софії

Сьогодні ми поспілкуємося із Софією, котра страждає на акне із 15-річного віку. Коли її самооцінка впала до мінімальної позначки під час навчання в університеті, Софія все ж змогла повернути впевненість у собі і навчилась любити свою шкіру у свої 22 роки. Ось її історія.

Привіт, Софіє! Як довго ти страждаєш на акне?

Здається, я маю вугрі із 15-річного віку…Я була у випускному класі, коли вперше почала помічати вугрі на обличчі і стала турбуватися з цього приводу.

У який період стан шкіри був найгіршим і як це вплинуло на тебе?

Напевно, найбільш сумно ситуація із висипаннями виглядала, коли я навчалась в університеті. Я їла нездорову їжу й не мала звички змивати макіяж перед сном. У мене було безліч шкідливих для шкіри звичок! Намагалася не привертати до себе уваги, якось проявляти себе, бо не хотіла, аби люди звертали увагу на мою шкіру. Я ніколи не змивала макіяж, адже не хотіла, аби хтось побачив мене без мейкапу, якщо завітає до мене вранці.

Як твоя шкіра впливала на твою соціалізацію у повсякденному житті?

Моя шкіра створювала мені чимало проблем, адже я не могла так часто гуляти та розважатися, як мені того хотілося б. Я дуже переживала щодо того, що люди дивитимуться на мою шкіру, особливо при близькому контакті - мені справді це дуже не подобалося! Зустрічатися з друзями теж стало складно, адже із віком їхні прищі зникли, а мої - ні. Тож мені було соромно через це. Та найбільшою проблемою було відвідування спортзалу та тренувань. Скільки разів хотілося, аби мені не довелося наносити макіяж, а потім, відвідуючи тренування нафарбованою, я почувалася ніяково.

Що допомагало тобі почуватися краще у ті дні, коли стан твоєї шкіри залишав бажати кращого?

У дні, коли я особливо незадоволена своєю шкірою, вдалий макіяж значно покращує мені настрій. Що старшою я ставала, то більше я дізнавалася, як правильно наносити консилер та які продукти використовувати. Тож це також допомагало мені впоратися. А ще лікування із застосуванням ефективних засобів, котрі добре підходили моїй шкірі. Лікування вугрів також допомагало мені почуватися краще в емоційному плані, адже я вживала конкретних заходів для подолання проблеми.

Назви одну річ, за яку ти справді любиш свою шкіру.

Я обожнюю свої веснянки! Моя шкіра дуже бліда і це дратує, коли намагаєшся знайти тональну основу потрібного відтінку. Та мені насправді вона подобається, адже це робить мене особливою.

Що зараз допомагає тобі почуватися краще?

Підтримка мого  хлопця та сім'ї, які вважають мене прекрасною із макіяжем чи без нього. Макіяж також допомагає мені любити мою шкіру, бо я можу підкреслити ті зони, які мені подобаються, і приховати небажані ділянки.

Думаю, зараз я менше зважаю на свою проблемну шкіру, адже з віком прийшло розуміння того, що можна бути і почуватися красивою навіть маючи недоліки. Це реально! Це допомагає мені дивитися по-іншому на мою шкіру. Що старшою я стаю, то більше усвідомлюю, що не варто оцінювати людей за виглядом їхнього обличчя. А ще завчила, що справитися з прищами неможливо без належної гігієни. Вугрі - це не ваша провина, ви не можете звинувачувати у цьому ні себе, ні когось іншого.

Чи покращилось твоє життя зараз, що навчило тебе любити свою шкіру?

Думаю, зараз моє життя значно покращилось і я задоволена своєю шкірою. Почуваюся більш впевненою, не боюся бути собою, виділятися з-поміж інших і мені вже не так ніяково, коли люди дивляться на мене. Звичайно, є ще деякі нюанси, котрі змушують мене непокоїтися через шкіру, та вони трапляються дедалі рідше. Зараз я почуваюся набагато комфортніше у своїй шкірі.

Ця стаття призначена лише як загальна інформація. Ви повинні звернутися за порадою до фахівця перед початком будь-якого лікування.

35005
|56965||

Дізнайтеся більше про наші засоби

EFFACLAR DUO (+)EFFACLAR DUO (+)
EFFACLAR DUO (+)
Інновація

EFFACLAR DUO (+)

Комплексний корегуючий засіб з антирецидивною дією для догляду за жирною, проблемною шкірою

Дізнатися більше

1за рекомендацією
дерматологів в Україні

Оберіть свою рутину догляду

Очищення

Дізнатися більше

Effaclar H крем-гель packshot from Effaclar , by La Roche-Posay
Догляд

Дізнатися більше

Дізнайся більше про длогляд за шкірою, що схильна до акне