0
КРАЩЕ ЖИТТЯ ДЛЯ ЧУТЛИВОЇ ШКІРИ.

ПЕРСОНАЛІЗОВАНА
ПРОГРАМА ДОГЛЯДУ

Все починається з Вас та Вашої шкіри.

Коли Ви приєднуєтеся до платформи «Моя програма догляду», Вам запропонують заповнити профіль про Вашу шкіру.

З цього моменту Вам надаватиметься інформація, яка буде для Вас найбільш корисною. Щоб допомогти Вам найкраще доглядати за шкірою, знаходити рішення, робити прості зміни на краще та ділитися досвідом.

Як дерматолог знаходить підхід до вирішення проблем з Вашою шкірою  на основі того, що вона знає про Вас, так і ця програма є максимально персоналізованою — саме для Вас.

\\SRV-PUBLIC-2015\Applications\Site-LRP-Inter-V3\Maquettes\online\include\images-dyn\f_crm-skincare.jpg

Effaclar DUO [+]

Добрый день! помогите разобраться. Знаю, что есть АНА-кислоты (молочная и ряд фруктовых) и ВНА-кислоты (салициловая кислота). А как в эту классификацию вписывается липо-гликолевая килота? Это отдельный тип? Чем Эффаклар Дуо отличается от Эффаклар К? В чем принципиальное различие в плане назначения тому или иному типу кожи? И еще вопрос о продукте Эффаклар. Подойдет ли он чувствительной коже (комбинированного типа, возраст 30 лет, склонна к покраснениям по типу купероза), склонной к появлению прыщиков в Т-зоне (особенно лоб, подбородок, а также за ушами)? Причем эти прыщики могут появляться даже в то время, когда кожа приближается к сухому типу, стянута (например, зимой). Спасибо!

Тетяна, 30 років - Харків

Effaclar DUO [+]

Попробовала его почти год назад (в сентябре), с тех пор пользуюсь постоянно. Зимой 2 раза в день, летом только вечером (на день использую только крем с SPF). Результат увидела через 3 недели, чуть выровнялся цвет лица, стало проще чистить поры и главное - почти нет воспалений. Раньше постоянно было несколько штук, а сейчас только в определенные дни и то не каждый месяц. Я заодно с вопросом. Этим летом обнаружила в европейских магазина такой же, но уже с SPF 30 https://www.laroche-posay.co.uk/effaclar-duo-spf30-40ml, а у нас в магазинах и аптеках его нет. Его будут завозить?

Людмила, 32 років - Київ

\\SRV-PUBLIC-2015\Applications\Site-LRP-Inter-V3\Maquettes\online\include\images-dyn\v_temoignages-avantages-crm.png

ТИ НЕ ОДИН

Уявіть собі спільноту людей, які зосереджені на подоланні проблем чутливої шкіри, спільноту, у якій Ви зможете безпечно вислухати досвід кожного, зібрати цінні поради від дерматологів та поділитися власним досвідом.

«Моя програма догляду» робить це можливим.

Надаючи Вам та іншим спосіб вирішити проблеми зі шкірою та обмінятися порадами, історіями з життя та точками зору. Рівень залученості залежить тільки від Вас.

Не соромтеся просто спостерігати, читати та вивчати.

Або Ви можете брати активнішу участь, ставлячи питання та розповідаючи свої історії, якщо Ви маєте таке бажання. Заходьте та відкрийте для себе привітну спільноту реальних людей. Людей, які займаються пошуком ефективних та комфортних для їх шкіри рішень.

МОЯ ПРОГРАМА
ДОГЛЯДУ
ЗАЛУЧАЙТЕСЬ АКТИВНІШЕ,
ДІЗНАЙТЕСЯ БІЛЬШЕ ПРО ШКІРУ

За допомогою підхожих людей вирішення проблем із Вашою шкірою може стати набагато простішим.

Доступ до правильних фактів — ключ до успіху. Ось чому об'єднаний вклад відданих дерматологів La Roche-Posay та нашої спільноти людей з чутливою шкірою є настільки могутнім. Він допомагає тисячам людей краще зрозуміти їхні особисті проблеми зі шкірою.

За його допомогою вони можуть приймати правильні рішення для догляду за шкірою. Досліджуючи глибше платформу «Моя програма догляду», Ви безсумнівно почнете ставити запитання, знаходити для себе корисні поради від інших та брати участь в обговореннях. Коли Ваша залученість буде збільшуватися, Вас нагородять відзнаками в конкретних сферах знань. Це чудова можливість відстежувати Вашу особисту обізнаність, яка буде показувати іншим, що Ви знаєте про що говорите.

ВІДЗНАКИ ЗА ЗНАННЯ ПРО ШКІРУ

 • \\SRV-PUBLIC-2015\Applications\Site-LRP-Inter-V3\Maquettes\online\include\images\i_badge-atopy.png
  АТОПІЯ
 • \\SRV-PUBLIC-2015\Applications\Site-LRP-Inter-V3\Maquettes\online\include\images\i_badge-suncare.png
  ЗАХИСТ
  ВІД СОНЦЯ
 • \\SRV-PUBLIC-2015\Applications\Site-LRP-Inter-V3\Maquettes\online\include\images\i_badge-sensitiveskin.png
  ЧУТЛИВА
  ШКІРА
 • \\SRV-PUBLIC-2015\Applications\Site-LRP-Inter-V3\Maquettes\online\include\images\i_badge-acne.png
  АКНЕ
 • \\SRV-PUBLIC-2015\Applications\Site-LRP-Inter-V3\Maquettes\online\include\images\i_badge-scalp.png
  ШКІРА ГОЛОВИ
 • \\SRV-PUBLIC-2015\Applications\Site-LRP-Inter-V3\Maquettes\online\include\images\i_badge-makeup.png
  МАКІЯЖ