Розповіді

«Приємна шкіра робить повсякденне життя набагато кращим!"

Resources\Visuels\V4\Headers\Articles\INT\v_header_testimonies_default.jpg

Замолоду в Олександри була суха шкіра. Втім, як і зараз. Страждає Олександра від неприємного поколювання та відчуття стягнутості в поєднанні зі свербінням. Стан її шкіри погіршується в зимові та літні місяці. На щастя, зволожуючі креми ефективно відновлюють комфорт шкіри!

Ситуація

У вас завжди була суха шкіра?

Так, замолоду в мене завжди була суха шкіра, я постійно відчувала дискомфорт, було відчуття стягнутості. Влітку ставало ще гірше. Я разом з батьками проводила кілька тижнів на морі в будинку родичів. Сонце й солона вода повністю висушували шкіру! Вона буквально всмоктувала крем від сонця та лосьйон для засмаги. Історія повторювалася щоденно!

Симптоми

Ваша шкіра стягнута й свербить ... Як саме ви б описали свої відчуття?

Шкіра ніби туго натягнута по всьому тілу. Відчувається поколювання. Шкіра починає свербіти через кілька днів, якщо не користуватися зволожуючим кремом. Я відчуваю сильний дискомфорт, особливо на ногах і на чолі. Я навіть не можу описати, що відчувають мої руки взимку. Вони стають такими сухими, що виглядають так, немов покриті зморшками.

Рішення

Чи пом'якшують зволожуючі креми вашу шкіру?

Так! Вони необхідні! Доводиться наносити крем на ноги щодня після душу! Якщо я пізно встаю і в мене немає часу наносити крем, я відразу починаю відчувати свербіння і стягнутість. Особливо взимку, коли холодний вітер просто пронизує штани! Для мене комфорт шкіри - це синонім комфортного життя. Тому я завжди пом'якшую її за допомогою зволожуючого крему!

Радимо вам переглянути

Переглянути всі статті

Детальніше про...

Загоєння татуювання

За статистикою – кожен четвертий має татуювання. Можливо ви вже в їх числі? Чи тільки мрієте про зображення на власному тілі? Якщо ви вже запланували зробити тату – поставтесь серйозно не лише до вибору майстра й ескізу, але й до процесу загоєння.Адже тату, подібно рані на шкірі, потребує ретельного та своєчасного догляду. Якщо цього не забезпечити, з’являється високий ризик ускладнень інфекціями та утворенням рубців.

Звісно, після нанесення тату вам вже не терпиться похизуватись новеньким зображенням, яке ви так довго підбирали, продумували кожну деталь, яка б виражала вас чи ваші почуття. Вже уявляєте, які зацікавлені, а може й захоплені погляди супроводжують вас і, піддаючись такій солодкій патоці думок, відкриваєте своє тату для сторонніх поглядів, щоб кожен міг помітити красу, зроблену кілька днів тому.

Але, перериваючи таким чином хід правильного догляду, ви оголюєте ще не загоєну рану, внаслідок чого туди можуть потрапити небажані частинки. А це в свою чергу може призвести до запалення та інфекції, яка стає серйозною небезпекою для вашого здоров’я, а, крім того, з’являється ризик того, що тілесний живопис буде зіпсований шрамом, розмитими контурами та кольорами. І тоді замість захвату вашим татуюванням – отримуєте тільки співчуття.