Детальніше про...

Що необхідно знати про порізи та опіки?

poriz_ua.jpg

Порізи, подряпини та опіки є поширеними травмами, які отримуються у повсякденному житті: на кухні, у лісі кущами, на дитячому майданчику дитиною, тощо. Дізнайтеся поради дерматологів щодо швидкого загоєення таких травм.

Порізи

Як загоювати?

Поріз - це порушення цілісності тканин шкіри з травмуванням епідермісу(залежить від глибини порізу), що вимагає швидкого відновлення шкіри.Зазвичай порізи можна лікувати в домашніх умовах. Загоєння триває кілька днів. Поріз, це коли шкіра повністю ушкоджена, а подряпина (садно), коли тільки верхні шкіри.Як правило, все, що вам потрібно зробити, це очистити рану, щоб зменшити інфекцію і м’яко натиснути на неї стерильною марлею або чистою тканиною, щоб зупинити кровотечу.

Очистіть та заспокойте рану проточною прохолодною водою з милом, не використовуючи йод, спирт або перекис водню. Для запобігання травмування та інфікування, покрийте рану стерильним бинтом або чистою тканиною та змінюйте їх щодня.
Кров допомагає очистити рани, так що невелика кровотеча це - добре. Якщо кров просочується через пов’язку, необхідно покласти ще одну повязку зверху, не видаляючи стару, бо може початися знову кровотеча.Для відновлення шкіри необхідно користуватися засобами, що будуть пришвидшувати процес загоєння. Наприклад, CICAPLAST Baume B5, що містить Пантенол у складі, швидко заспокоїть та відновить пошкоджені участки шкіри.

Опіки

У чому небезпека і як загоювати?

Більшість з нас мали хоча б невеликий опік в своєму житті. Опіки, що впливають тільки на поверхню шкіри, відомі як поверхневі або опіки першого ступеня. Коли пошкодження проникає в деякі з нижчих шарів, це частково проникаючий опік або опік другого ступеня. Глибокий опік або опік третього ступеня — це травма, що поширюється на всі шари шкіри. З опіком четвертого ступеня пов'язане ушкодження більш глибоких тканин, таких, як мязи або кістки. Необхідне лікування залежить від тяжкості опіку.

Перш за все необхідно негайно охолодити опік холодною тканиною або водою, щоб зберегти шкіру від проведення тепла і поширення опіку. Після цього необхідно промити опік водою з милом і покрити м’якою пов’язкою. Не чіпайте міхури, які можуть утворюватся на поверхні опіку - вони допомагають захистити шкіру при загоєнні. Загоюючі креми та мазі не тільки допомагають тримати рани та опіки вологими, але й знижують знизити подальший ризик інфікування. Таким є СICAPLAST Buame B5, що прискорить процесс загоєння шкіри завдяки вмісту Пантенолу, Комплексу Мідь-Цинк-Марганець та Мадекососіду. Підходить для подразненої шкіри немовлят, дітей та дорослих.

Радимо вам переглянути

Переглянути всі статті