Детальніше про...

Набридли мозолі після спорту?

mozoli_ua_1800_430_empty.jpg

Мозолі і змозолілості є жорстким потовщенням шкіри, які утворюються в результаті тертя або тиску на шкіру. Вони розвиваються природним чином, щоб допомогти захистити шкіру під ними на будь-якій ділянці тіла, де повторюється тертя, наприклад, під рукою гітарного гравця або під час заняття спортом, коли стопи або ж долоні стають вразливими до тертя та утворюються мозолі.

Як позбутися мозолів?

Поради дерматологів

Мозолі розвиваються природним чином, щоб допомогти захистити шкіру під ними на будь-якій ділянці тіла, де повторюється тертя, наприклад, під рукою гітарного гравця або під час заняття спортом, коли стопи або ж долоні стають вразливими до тертя та утворюються мозолі. Мозолі можуть бути твердими сухими або м'якими.

Для лікування мозолів і змозолілостей, дерматологи рекомендують наступні поради:


1.
Теплі ванночки. Робіть це протягом 5-10 хвилин або поки шкіра розм'якшиться.

2.
Використовуйте кругові або бокові рухи попередньо змоченої у воді пемзи для видалення мертвих клітини шкіри.

3.
Будьте обережні, щоб не зняти занадто багато шкіри: це може викликати кровотечу і інфекцію. Застосовуйте відновлюючий крем після обробки шкіри пемзою.

4.
Наносьте зволожуючий крем з саліцилової кислотою або сечовиною на змозолілості.

5.
Використовуйте спеціальні відступи (подушечки), які можна придбати в аптеці для захисту мозолів від подальшого подразнення.

6.
Носіть взуття, що  підібрано належним чином: частою причиною мозолів є взуття неправильного розміру або не підходить формі ваших ніг. Для того, щоб отримати правильну
посадку, купуйте взуття в кінці дня, коли ваші ноги можуть бути злегка набряклі.


7.
Тримайте нігті обрізаними, оскільки довгі нігті, створюючи тиск на взуття, можуть сприяти утворенню мозолів на пальцях.

При відновленні шкіри після видалення мозолів та змозолілостей добре підійде бальзам CICAPLAST Buame B5 який містить 5% Пантенолу, масло Каріте, та комплекс Мідь – Цинк – Марганець. Завдяки протизапальним і антимікробним властивостям такого складу та насиченій живильній текстурі, бальзам пришвидшує процес відновлення шкіри. Підходить для подразненої шкіри немовлят, дітей та дорослих.

Радимо вам переглянути

Переглянути всі статті